خاک پوششی نوعی از خاک است که دارای ساختار منحصر به فردی است  که از ویژگی های آن می توان به مرطوب بودن ، پاستوریزه بودن و فاقد مواد غذایی بودن اشاره کرد که باعث تحریک باردهی وتولید قارچ می شود .خاک پوششی قارچ دکمه ای باید مقداری حالت قلیایی داشته باشد و PH  این نوع خاک باید خنثی باشد .در خاک پوششی کیفیت و خصوصیات فیزیکی خاک ارجحیت دارد چرا که خاک پوششی نقش چندان مهمی در تغذیه ندارد .

ما مفتخر هستیم به ارائه باکیفیت ترین خاک پوششی موجود در سراسر ایران و عرضه کننده خاک پوششی قارچ با تمامی ویژگی های بیان شده در بالا .خاک پوششی انواع قارچ از جمله خاک پوششی قارچ دکمه ای نظیر کلیه محصولات ارائه شده در این وب سایت از لحاظ کیفیت و قیمت تضمین شده است.بهترین خاک پوششی قارچ تنها با کمترین هزینه را می توانید در اینجا بیابید.

برای خرید کافی است ،خاک پوششی قارچ مورد نظر خود را انتخاب کنید و با یک کیلیک خرید آسان را انجام دهید و آن را درب منزلتان تحویل بگیرید .

ویژگی خاک پوششی

برخی از ویژگی های خاک پوششی قارچ ارائه شده در این وب سایت به شرح زیر است :

شوری خاک پوششی طبق استاندارد جهانی بین 0.5 تا 1 ms/cm می باشد .شوری بالای خاک پوششی قارچ باعث  ورود مواد غذایی به داخل خاک می شود و در نتیجه پدیده فشار اسمز به وجود می آید . پدیده فشار اسمزی در واقع همان کاهش میزان جذب آب است که قارچ های زرد و بی کیفیت نتیجه کمبود آب در داخل خاک پوششی است.حداقل جذب آب خاک پوششی 50% و بهترین میزان جذب 150% به بالا می باشد . کیفیت خاک پوششی قارچ ارتباط مستقیمی با جذب آب دارد و سومین ویژگی که خاک پوششی قارچ دکمه ای باید داشته باشد ph استاندارد خاک پوششی است که باید بین 6.8 تا 7.5 باشد کمتر از این مقدار موجب کاهش رشد و بیشتر باعث تولید کپک سبز می شود.

خاک های پوششی که ما در این وب سایت به فروش گذاشته ایم کلیه ویژگی های بالا را دارد و مرغوب ترین را برای شما مشتریان عزیز آورده ایم.

کیفیت همراه با قیمتی مناسب را تنها می توانید در این وب سایت بیابید.

مشاوره خاک پوششی

خاک پوششی به دلیل تنوع بسیار بالایی که دارد دارای قیمت های متفاوتی در بازار است .اسپور با توجه به ویژگی های استانداری که داراست قیمت بسیار مناسبی را ارائه میدهد که می توانید در بالا مشاهده کنید .

علاوه بر کیفیت عالی محصولات ما ،مشاوره رایگان انجام میگیرد. شما میتوانید بعد از خرید با مشاوران ما در زمینه نحوه ی استفاده از خاک ،نحوه نگهداری خاک پوششی ،راه اندازی تولیدی  و هرآنچه راجع به قارچ نیاز دارید را دریافت کنید .در این وب سایت مقالات بسیاری راجع به خاک پوششی قارچ برای شما دوستان قرار داده شده که امیداست مورد استفاده قرار گرفته ومفید واقع شود.

اگر شما صاحب  یک سالن بزرگ پرورش قارچ هستید و یا پرورش قارچ کوچکی حتی در منزل خود دارید نیاز به خاک پوششی قارچ مناسب و استاندارد هستید به همین دلیل مشاوره درمورد خرید خاک پوششی از اهمیت خاصی برخوردار است.

از خاک های بسیار خوب و با کیفیت موجود می توان خاک پوششی قارچ اکو پروم ،خاک سنگین شمال ،خاک ریشه ای شمال  و دیگر محصولاتی که در بالا آورده ایم را بیان کرد که علاوه بر توضیحات کاملی در مورد مشخصات خاک ذکر شده ،اگر باز هم نیاز به توضیحات بیشتر داشتید با ما تماس بگیرید.

بهترین بافت خاک پوششی

یک بافت خوب برای خاک پوششی قارچ باید ترکیبی از دو نوع خاک باشد ، خاک سبک و خاک سنگین .

خاک سبک همان خاکی است که از ریشه های پوسیده ی درختان و گیاهان به دست می آید و دارای جذب آب بالایی است اما خاک سنگین خاکی است تیره رنگ که میزان رس آن نسبتا زیاد است ،  در واقع خاک سنگین است که بافت می دهد و میزان جذب آب آن کم است .

بهترین بافتی که خاک پوششی قارچ می تواند داشته باشد ترکیبی درست از این دو نوع خاک است در این حالت خاک سبک آب را جذب می کند و خاک سنگین باعث ایجاد بافت برای خاک پوششی قارچ می شود .چنان چه شما به فکر راه اندازی یک کارگاه قارچ هستید باید در انتخاب بهترین نوع بافت خاک پوششی قارچ بسیار دقت کنید .

خاک های پوششی که توسط گروه ما تولید و عرضه می شود دارای بهترین نوع بافت خاک پوششی است که شما باخرید از ما می توانید بهترین و مطلوب ترین نوع خاک پوششی را تهیه کنید .