کمپوست قارچ  دکمه ای  که از بقایای گیاهی مانند کاه و کلش گندم و کود مرغی تهیه  می گردد مواد اولیه  طبق اصولی استانداری با هم مخلوط  و تخمیر می شوند که  با توجه به ساپروفیت بودن  قارچ دکمه ای ، برای پروش و تولید قارچ حیاتی و ضروری است .

برای تهیه کمپوست قارچ دکمه ایی دو روش وجود دارد که این دو روش عبارتند از : 1-روش تولید  کمپوست طبیعی 2- روش تولید کمپوست مصنوعی.

 در روش تولید کمپوست  مصنوعی براساس روش بسته بندی  به دو دسته تقسیم می شود ، کمپوست بلوکی و کمپوست کیسه ایی .

 کمپوست قارچ مواد غذایی لازم برای رشد مطلوب ریسه های قارچ در خود ذخیره می کند و محتوی غذایی موجب رشد مطلوب قارچ در بستر کمپوست می شود بعلاوه کمپوست با پاستوریزاسیون مناسب مواد غذایی را فقط در اختیار ریسه قارچ دکمه ای می گذارد و مانع از رشد پارازیت ها در بستر می شود که این امر به تولید اقتصادی کمپوست کمک شایانی می نماید، بنابراین یکی ازعوامل مهم در تولید و پروش قارچ کمپوست قارچ است.چنان چه شما تصمیم گرفته اید که اقدام به پرورش و تولید قارچ کنید لازم است  کمپوست قارچ مناسبی را برای راه اندازی کارگاه خود جهت پرورش قارچ انتخاب کنید .گروه اسپور عرضه کننده انواع کمپوست قارچ دکمه ای ،کمپوست قارچ ملارد ،کمپوست قارچ یکتا و… می باشد.

ما مفتخر به عرضه و تولید بهترین و با کیفیت ترین نوع کمپوست قارچ هستیم و در زمینه ی فروش کمپوست قارچ خدمات خوبی را به مشتریان خود ارائه کرده ایم ، سعی گروه ما ارائه ی با کیفیت ترین نوع کمپوست قارچ با قیمتی عادلانه است .

محل نگهداری کمپوست قارچ

در ابتدا باید یاد آور شد که کمپوست قارچ خراب شدنی است و همین امر باعث می شود که در نگهداری آن نهایت دقت را به کار برد .

کمپوست قارچ به گونه ایی که در دمای زیر صفر و بالای 30 درجه ی سانتی گراد سریع فاسد می شود . بنابراین دمای مناسب برای نگهداری قارچ دمای بین 25 یا 28 درجه ی سانتی گراد است .

هم چنین مکانی که برای نگهداری کمپوست قارچ باید انتخاب کنیم باید کاملا تاریک باشد و دارای دو در جهت ورود و خروج کمپوست قارچ .مکانی که جهات نگهداری کمپوست قارچ انتخاب می شود نباید جنس سقف و دیواره های آن از گچ باشد بهتر است که جنس دیوار ها و سقف از سرامیک باشد .

وجود برق و آب برای اتاق نگهداری انواع کمپوست قارچ از جمله کمپوست قارچ یکتا ،کمپوست قارچ دکمه ای و…ضروری است .

توصیه ما به کسانی که درحال احداث مکان و محلی برای پرورش و تولید قارچ هستند رعایت نکات بالا در خصوص مکانی برای نگهداری کمپوست قارچ است  چرا که رعایت نکته های ذکر شده باعث می شود که نتیجه ی کار عالی شود و به حداکثر بهره وری برسند .

گروه ما با بهره گیری از دانش جدید و موفقیت در حوزه ی فروش توانسته است در زمینه ی فروش کمپوست قارچ بهترین و با کیفیت ترین کمپوست قارچ را ارائه کند .

مواد تشکیل دهنده ی کمپوست قارچ

برای تهیه ی یک کمپوست مطلوب و مرغوب نیازمند یک سری  مواد هستیم که عبارتند از مواد اصلی که کمپوست را تشکیل می دهد و عبارت است از کاه و کلش گندم است  که در صورت نبود گندم و جو می توان از ساقه ی غلات هم برای تشکیل کمپوست استفاده کرد .

از دیگر مواد ضروری که برای تهیه ی کمپوست قارچ  ضروری است مکمل های غذایی هستند که به بهبود و کیفیت کمپوست بسیار کمک می کند و باعث بهره وری هر چه بیشتر کمپوست قارچ  می شود که از مهم ترین این مکمل های غذایی می توان به کودهای اسبی و کودهای مرغی اشاره کرد . از دیگر مواد حیاتی ، مواد غذایی کنستانتره هستند که حاوی کربوهیدارات و ازت می باشد که وجود آن برای  کمپوست قارچ ضروری است .

صاحبان کارگاه های تولید و پرورش قارچ برای بازدهی کار خود باید به کمپوست قارچ توجه ویژه ایی داشته باشند .

ما بهترین و مطلوب ترین نوع کمپوست قارچ را در اختیار صاحبان کارگاه ها قرار می دهیم .

کمپوست قارچ ملارد ،کمپوست قارچ دکمه ای ،کمپوست قارچ یکتا از بهترین های ارائه شده در این وب سایت است .